Popchef jelentkezés

Készen állsz, hogy csatlakozz?
Önéletrajz

Munkakör leírása

A PopChefek feladata a jégkrémek készítése, kezdve az alapanyagok kimérésétől a gyártáson át a csomagolásig. A munka képzettséget ugyan nem igényel, mert az üzemvezető irányítása szerint kell dolgozni, viszont elengedhetetlen, hogy precíz legyél és rendszerető!

Az élelmiszerbiztonsági szabályok betartása és a higiéniai követelményeknek való megfelelés alapelvárás, ezért az egyik legfontosabb feladatod a munkaterület folyamatos tisztántartása.

Munkavégzés helye

Anjuna üzem: 1048 Budapest, Nádasdy Kálmán utca 29.

Munkarend

Hétfő – Péntek: 8:00-16:30
Rendkívüli esetben: 8:00-18:30

Munkaviszony

Amennyiben van hallgatói jogviszonyod, úgy diákként jelentünk be, ha nincs, akkor egyszerűsített foglalkoztatással.

Amit kínálunk

PopChefként valóra válhat gyermekkori álmod, hiszen egész nap annyi jégkrémet ehetsz, amennyi csak beléd fér. Az üzemben nagyon jó a hangulat, zenére megy a munka és ha elég ügyes vagy, akkor még számot is választhatsz. Viszont ne lepődj meg, ha a szeletelős techno után Vengaboys jön, mert vegyes a csapat. 🙂

Palma1 másolat 2
Vektoros intelligens objektum-2
Vektoros intelligens objektum-1
Vektoros intelligens objektum2
Palma3
türkiz nyíl 30x40