IRODAVEZETŐ jelentkezés

Készen állsz, hogy csatlakozz?
Office manager

Munkakör leírása

Irodavezetőként célod nyugalmat teremteni a zűrzavarban, fenntartani a harmóniát és tehermentesíteni a csapatot a napi rutinfeladatok alól.

Fontosabb feladatok:

  • Rendelések felvétele és számlázása
  • Dokumentumkezelés fejlesztése és a rendszer működtetése
  • HR onboarding & offboarding folyamatok
  • Pénzügyi adminisztráció és számlakezelés
  • Hazai és nemzetközi csomagküldés és fuvarszervezés
  • Egyéb ügyintézés (pl. közművek)
  • Vevői értékelések és visszajelzések kezelése
  • Pályázatokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Középszintű, stabil angol nyelvismeret
  • Precizitás és magas munkamorál
  • Energikus, proaktív személyiség
  • MS Office / Google Suite ismeretek
  • Erős kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló időgazdálkodási és problémamegoldó képesség
  • Kiemelkedő szervezőkészség és magas fokú önállóság

ELŐNYT JELENT

  • Pénzügyi ismeretek
  • B-kategóriás jogosítvány

MUNKAVÉGÉZÉS HELYE ÉS Munkarend

Lehetőséged lesz hibrid munkára, ami heti 4 napot jelent az üzemben és 1 nap home office.

ANJUNA üzem: 2142 Nagytarcsa, Szilas Ipari Park

Hétköznap heti 40 óra
Törzsidő: 9:00-15:00

Amit kínálunk

Az érzést, hogy nem csak egy csavar vagy egy óriási gépezetben, hanem egy lendületes, összetartó és ambiciózus csapat tagja, ahol mindenkinek számít a véleménye.

Kellemes munkakörnyezetet, ahol bármikor lesétálhatsz a gyártótérbe egy frissítő jégkrémért.

Kemény munkát és rengeteg kihívást. Kisvállalkozás vagyunk, annak minden előnyével és hátrányával együtt. Valami mindig elromlik, valaki mindig lebetegszik és bár soha nem lesz olyan pillanat, amikor minden rendben van, mégis törekednünk kell a tökéletességre.

Amennyiben képes vagy javítani a meglévő rendszereken és folyamatokon, úgy előrelépésre is lesz lehetőséged.

Díjazás

Fizetés: 550 ezer forint bruttó bér + utazási támogatás

Palma1 másolat 2
Vektoros intelligens objektum-2
Vektoros intelligens objektum-1
Vektoros intelligens objektum2
Palma3